Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte

Ansatt uten bilde

Jamaica Reyes Gharbieh

Resepsjonist
Gianna Ferlisi Amundsen

Gianna Ferlisi Amundsen

Pasientkoordinator TOO
Ansatt uten bilde

Gaute Floer Johnsen

Spesialist i endodonti
gautejo@ofk.no
Ansatt uten bilde

Hayat Akallouch

Tannhelsesekretær
Marit Stokke Engh

Marit Stokke Engh

Spesialist i pedodonti
mariten@ofk.no
Illustrasjonsbilde

Øystein Langeland

Spesialist i oralkirurgi
Tove Wigen

Tove Irene Wigen

Seniorforsker
tovewig@ofk.no
+47 995 12 620
Anne Thea Tveit Sødal

Ólöf Anna Steingrimsdóttir

Seniorforsker
olofs@ofk.no
Anne Thea Tveit Sødal

Anne Thea Tveit Sødal

Seniorforsker
annesod@ofk.no
+47 959 68 801
Illustrasjon

Kristine Eidal Tanem

Spes. kandidat oralkirurgi
Abir Rauf

Abir Rauf

Resepsjonist
Anfissa

Anfissa Rzevskaja

Tannhelsesekretær
0-ansattutenbilde

Ann Catrin Høyvik

Tannlege TOO
annho@ofk.no
Foto: Viken FK

Anne Elisabeth Münster Halvari

Seniorforsker
annehalv@ofk.no
Åshild K. Nupen

Åshild Karin Nupen

Psykologspesialist
ashildn@viken.no
null

Cecilie Gravdahl Pedersen

Spesialist i pedodonti
cecilieped@ofk.no
Charlott

Charlott Holstad

Psykologspesialist
charlottho@ofk.no
0-ansattutenbilde

Dan Grigorescu

Spesialist i endodonti
dang@ofk.no
Eirin Skofterud. Foto: Viken FK

Eirin Skofterud

Pasientkoordinator TOO
477 89 934
Evie Cathrin Tømmerbakk

Evie Cathrin Tømmerbakk

Tannhelsesekretær
Ewa A. Szyszko Hovden

Ewa A. Szyszko Hovden

Seniorforsker
ewah@ofk.no
+47 922 88 065
Fakhra Rehman

Fakhra Rehman

Tannhelsesekretær
Fatmire Zeneli

Fatmire Zeneli

Tannhelsesekretær
Alexandra

Alexandra Andreevna Dmitrieva

Tannhelsesekretær
0-ansattutenbilde

Fowsia Jabril

Tannhelsesekretær
Guro Nango

Guro Nango

Tannlege TOO
guron@ofk.no
Ansattbilde

Hayley Ko

Ph.d.-stipendiat
hayleyk@ofk.no
0-ansattutenbilde

Hege Steensnæs

Konsulent
hegeste@ofk.no
Helene

Helene Borghild Sæthre

Hero Ibrahim Hassan. Foto: Viken FK

Hero Ibrahim Hassan

Ph.d. -stipendiat
heroh@ofk.no
Hilde Heggelund. Foto: Viken FK

Hilde Heggelund

Tannhelsesekretær
Hilde Vogt Toven

Hilde Vogt Toven

Direktør TKØ
hildeto@ofk.no
932 93 446
Ibrahimu Mdala_300x400

Ibrahimu Mdala

Statistiker
ibrahimum@ofk.no
Ingrid Klepaker 2016

Ingrid Volden Klepaker

Tannpleier og forskningskoordinator
ingridkl@ofk.no
Jon Sudbø

Jon Sudbø

Klinikksjef
jonsu@ofk.no
924 16 375
Jorun Torper

Jorun Torper

Tannlege TOO
jorunt@ofk.no
0-ansattutenbilde

Karen Meek Degerud

Psykologspesialist
karend@ofk.no
0-ansattutenbilde

Kristine Lindstad Matri

Spesialist i oral kirurgi og oral medisin
kristinelm@ofk.no
Bilde av Lina Stangvaltaite

Lina Stangvaltaite-Mouhat

Seniorforsker
linas@ofk.no
Line Christin Schrøder Karlsen

Line Christin Schrøder Karlsen

Rådgiver
lineka@ofk.no
+47 415 40 089
Line T

Line Jacobsen Tronrud

Tannhelsesekretær
null

Lubomila Korzeniewska

Forskningskoordinator
lubomilak@ofk.no
+47 456 51 269
Marianne Lofstad

Marianne Lofstad

Spesialist i protetikk
mariannlo@ofk.no
0-ansattutenbilde

Marika Hæreid

Spesialist i protetikk og bittfysiologi
marikah@ofk.no
0-ansattutenbilde

Marita Gjengstø Hunderi

Tannlege TOO
maritahu@ofk.no
Marte-Mari Uhlen. Foto: Viken FK

Marte-Mari Uhlen-Strand

Seniorforsker
martemariu@ofk.no
0-ansattutenbilde

Maud Els-Marie Andersson

Spesialist i kjeveortopedi
mauda@ofk.no
Maziar Shabestari. Foto: Viken FK

Maziar Shabestari

Seniorforsker og spesialist i periodonti
maziars@ofk.no
0-ansattutenbilde

Neeraj Kasbekar

Spesialist i kjeve- og ansiktsradiologi
neerajk@viken.no
0-ansattutenbilde

Petter Wilberg

Spesialist i oral medisin og oral kirurgi
petterwi@ofk.no
Pia Gjessing

Pia Gjessing

Tannlege TOO
piag@ofk.no
Rasa Skudutyte-Rysstad

Rasa Skudutyte-Rysstad

Seniorforsker
rasas@ofk.no
+47 982 22 849
Reidun Agnalt

Reidun Agnalt

Spesialist i pedodonti
reidunag@ofk.no
Foto: Viken FK

Siri Christine Rødseth

Ph.d.-stipendiat
sirirod@ofk.no
Stein Røssevold Amundsen. Foto: Viken FK

Stein Røssevold Amundsen

Tannlege TOO
steinam@ofk.no
svetlana_2_2020

Svetlana Rud

Tannhelsesekretær
Tehmina Arshad

Tehmina Arshad

Tannhelsesekretær
0-ansattutenbilde

Vaska Vandevska-Radunovic

Spesialist i kjeveortopedi
vaskav@ofk.no
0-ansattutenbilde

Veslemøy Linde

Spesialist i endodonti
veslemoyl@ofk.no
Vibeke Almaas

Vibeke Almaas

Seniorrådgiver
vibekeal@ofk.no
411 29 161
Vibeke Ansteinsson

Vibeke Ansteinsson

Forskningsleder
vibekean@ofk.no
+47 934 97 026
Ansatt uten bilde

Vibeke Kranstad

Ph.d.-stipendiat
vibekek@ofk.no